Naar de homepage
     

Expertclass Recruitmentsystemen: 9 november

28-07-2010 | Door: Martijn Hemminga | Actueel | 1,183 keer gelezen | Mail door | Print artikel

Steeds meer werkgevers laten hun wervingsproces ondersteunen door een recruitmentsysteem. De keuze en implementatie van een recruitmentsysteem is echter geen sinecure. Daarom wordt op dinsdag 9 november 2010 de expertclass Recruitmentsystemen georganiseerd.

Meer dan techniek
Voor de keuze van een recruitmentsysteem gaat vaak een maandenlang oriëntatieproces vooraf. En na de keuze moet er worden geïmplementeerd. Hoe zorg je voor een goede, zoekmachinevriendelijke integratie met de recruitmentsite? Hoe zorg je ervoor dat de medewerkers het systeem goed gaan gebruiken? Hoe zorg je ervoor dat je de juiste managementrapportages kunt draaien? Te vaak wordt er gedacht dat het alleen maar om techniek gaat. Ten onrechte, zoals je zult leren en ervaren in deze expertclass van de AMC Academie.

Expertclass Recruitmentsystemen
De expertclass Recruitmentsystemen gaat van keuze van een systeem tot en met de implementatie daarvan. Aan de hand van een aantal stappen krijgen deelnemers het hele keuze- en implementatieproces te zien. Onder meer komt aan bod hoe je draagvlak krijgt voor de aanschaf van een recruitmentsysteem, wie er intern en extern betrokken zijn, hoe je tot een pakket van eisen komt en hoe je het beste een eerste selectie maakt van potentiële leveranciers. Verder krijg je veel praktische tips & tricks die je veel geld, frustratie en tijd zullen besparen. Maar nog veel belangrijker… die de implementatie tot een succes zullen maken.

KIjk voor meer informatie, zoals het programma en de werkwijze, op de website van de AMC Academie.

Deel dit bericht:
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Google Bookmarks
  • Hyves
  • Live
  • MSN Reporter
  • Facebook
  • MySpace
  • NuJIJ

Recente berichten

20-10-2011 | OTYS lanceert ‘One Touch’ recruitmentsysteem
29-07-2011 | Nieuwe websites voor Connexys en Hireserve
08-06-2011 | Stepstone Solutions heet nu Lumesse
02-05-2011 | Nieuw: Recruitmentsystemen.nl LinkedIn group
21-04-2011 | Recruiters: online profiel gaat CV vervangen

Plaats een reactie

Naam (verplicht veld)

E-mail, wordt niet getoond (verplicht veld)

Website


Ontvang een e-mail bij nieuwe reacties

 
 

Nieuw op Recruitmentsystemen.nl

OTYS lanceert ‘One Touch’ recruitmentsysteem
Nieuwe websites voor Connexys en Hireserve
Stepstone Solutions heet nu Lumesse
Nieuw: Recruitmentsystemen.nl LinkedIn group
Recruiters: online profiel gaat CV vervangen
 
 


Bezoek ook:
Recruitmentsites.info: alles over de 'werken bij'-website >>>
Budgetrecruitment.nl: alles over budgetbewust werven >>>
Vacatureteksten.info: alles over vacatureteksten>>>
Amcinfo.nl: alles over arbeidsmarktcommunicatie >>>
Recruitmentsystemen.nl is een webconcept van CommunicatieMedia.

© 2008 - 2012
Over deze site
Contact
Adverteren
Disclaimer
Privacy